Виховна година «Ми вивчили Правила дорожнього руху»
Виховна година
«Ми вивчили Правила дорожнього руху»
(в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!»)
Місце проведення: актова зала школи.
Дата проведення: 22 вересня 2010 р.
Контингент учнів — 5,6 класи
Мета : повторити і закріпити набуті знання з Правил дорожнього руху. Розвивати навчання застосовувати набуті знання практично. Виховувати увагу і бажання попередити травматизм.
Оформлення залу: квіти, малюнки дітей, кольорові плакати «Правила дорожнього руху»; мультимедійне забезпечення, тощо.
Зміст виховної години
І. Організаційний момент (1/)
ІІ. Презентація присутніх: учнів, вчителів, гостей.
— учні 5 класу з керівником…..
— учні 5 класу з керівником…..
— заступник директора з виховної роботи…..
— екіпаж відділення ДАІ по обслуговуванню Верхньодніпровського району Дніпропетровської області з м. Вільногірськ в складі інспектора з розшуку в ДАІ по викраданню автомобілів, ст..лейтенант Андруцький В’ячеслав Сергійович та інспектора ДАІ.
ІІІ. Мотиваційна частина (3/)
— Життя у кожної людини єдине і неповторне. І тому кожен повинен його берегти. Цієї мудрої і дуже важливої науки ми повинні вчитися постійно, щоб одержані знання стали стійким переконання і нормою життя. Правил у нашому довкіллі є чимало, їх треба знати та виконувати, бо ми живемо у суспільстві, отже, повинні дотримуватися норм і законів цього суспільства. А в числі найголовніших правил нашого життя є «Правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах».
Адже щодня ви виходите на вулицю по якій рухаються машини. Як тут обійтися без правил? А головний закон дороги — це чітке виконання Правил дорожнього руху. Кожен з вас любить бігати, плавати, стрибати, танцювати, займатися спортом, ганяти на велосипеді, кататися на роликах. І це зрозуміло, бо життя — це рух.
Але, на жаль, часто трапляються в ДТП (дорожньо — транспортні пригоди) і ці пригоди зовсім не веселі, бо людина завдає школи своєму здоров’ю, може стати інвалідом і навіть загинути. Ви, мабуть, знаєте такі випадки? Багато є випадків, коли на дорогах трапляються аварії з вини не водіїв транспорту, а саме пішоходів, які перебігають дорогу перед транспортом, переходять будь — де зупиняються на середині дороги, ігнорують правила і йдуть по проїжджій частині. І тоді гинуть не лише ту, хто порушив правила, а й зовсім невинні люди і водії які прагнуть відвести біду і роблять різкі маневри. Отже, щоб прожити свій вік без страшних пригод, потрібно вже змалку вивчати Правила дорожнього руху, досконало їх знати і завжди виконувати.
А тому давайте зараз перевіримо, як добре ви ці правила пам’ятаєте. Отже, уважно слухайте питання і активно обговорюйте відповіді, а переможцями будуть самі активні та знаючі.
ІУ. Конкурсна частина (20/)
Працівник ДАІ зачитує питання вікторини і коментує відповіді учнів, визначає переможців.
У. Підсумкова частина (10-15/)
1. Виступ працівника ДАІ про важливість неухильного дотримання Правил дорожнього руху, покарання для порушників, статистику нещасних випадків, приклади із життя.
2. Визначення переможців конкурсу малюнків «Будь обережним на дорозі!»
3. Фотографування учнів 5,6 кл. з працівниками ДАІ на згадку.
- Виховна година «Безпека дорожнього руху» Виховна година » Безпека дорожнього руху « Мета: поглибити знання учнів про правила дорожнього руху; повторити основні правила пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, пасажирів, водіїв; сприяти розвитку мислення, мовлення, пам’яті, навичок поведінки на дорозі; виховувати повагу до оточуючих, увагу, правила ввічливості. Клас попередньо поділений на групи: 1-а група — «Пішоходи»; 2-а група — «Велосипедисти»; 3-я група — […]...
- Бесіда про правила дорожнього руху Це повинні знати всі діти Бесіда про правила дорожнього руху Мета: розширити поняття дітей про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах. Розвивати увагу дітей, уміння переходити дорогу, правильно ходити по тротуарах у різну погоду. Виховувати бажання бути в безпеці на дорогах. Обладнання: малюнки, таблиці. Учениця. Для чого правила учить? Для чого їх нам знати? […]...
- Захід з вивчення правил дорожнього руху «Дотримуйся правил дорожнього руху» Тема. «Дотримуйся правил дорожнього руху» Мета. Вивчати з учнями правила вуличного руху, дорожні знаки, які цими правилами керують, вчити розрізняти дозволяючи та запобігаючи знаки. Вчити учнів правильно реагувати на сигнали світлофора та їх рип значення, розуміти жести регулювальника. Застерігати дітей від пустощів на дорогах, про лихацтва і вдавану сміливість, які призводять до трагедії. Виховувати у […]...
- Урок у 3-А класі з вивчення правил дорожнього руху Мета : розширити знання дітей з правил дорожнього руху, правил переходу проїжджої частини, із сигналами світлофора, познайомити з правилами безпечної поведінки на зупинках та правилами посадки в громадський транспорт, розвивати бажання свідомо дотримуватися правил поведінки на вулиці, сприяти вихованню культури пішохода. Обладнання: Таблицы, пазли, картки з назвами дорожних знаків. Хід уроку І. Організація класу ІІ. […]...
- Методична розробка уроку з безпеки дорожнього руху у 8 класі 12 листопада 2012 року в готелі «Національний» (м. Київ) розпочав роботу Всеукраїнський форум «Національна система безпеки дорожнього руху. Шляхи реформування», яким відкрився Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху-2012. Тема: Повторимо правила дорожнього руху. Тематична вікторина Мета: — узагальнити, систематизувати та повторити матеріал з теми «Правила дорожнього руху. Регулювання дорожнього руху» — стимулювати пізнавальну діяльність учнів; — […]...
- Конкурс на кращого знавця правил дорожнього руху «Розумні пішоходи» Гра-змагання «Розумні пішоходи» Мета: Прищеплювати учням навички обережної поведінки в довкіллі та бережливого ставлення до збереження свого здоров’я, життя та здоров’я оточуючих. Закріплювати знання дітей з правил вуличного руху. Виховувати культурну поведінку на вулиці, в транспорті. Обладнання: картки зеленого і червоного кольору, картки із зображенням дорожніх знаків, ІКТ. Хід гри-змагання Ведучий: Я вітаю всіх розумників […]...
- Виховна година «Всесвітній День здоров’я» Мета: Освітня — ознайомлення учнів з основними поняттями здорового способу життя; Виховна — виховання почуття відповідальності за власне здоров’я та розуміння важливості здорового способу життя. Форма проведення: виховна година Місце проведення: класна кімната Обладнання: презентація План проведення: 1.Повідомлення теми та мети виховної години. 2.Головні чинники здоров’я. 3.Правила Здорового способу життя. 4. Дізнайся більше (Список літератури) […]...
- «Проблеми енергозбереження» Виховна година Розробка виховної години для учнів 7-8 класів Тема: «Проблеми енергозбереження» Мета : Сприяти формуванню в учнів уявлення про енергозберігаючі технології, розуміння ними необхідності бережливого ставлення до використання енергоносіїв. Розвивати навички роботи із різними джерелами інформації, уміння формулювати думку про способи економного використання електричної та теплової енергії, сприяти розвитку комунікативних навичок під час роботи у групі, […]...
- Виховна година «Безпека людини в небезпечних та надзвичайних ситуаціях» Тема: Безпека людини в небезпечних та надзвичайних ситуаціях. Мета: Інформативно-виховна: актуалізувати і узагальнити знання учнів з безпечної поведінки під час небезпечних та надзвичайних ситуацій, навчити їх запобігати; Виховна: формувати в учнів якості свідомої особистості, виховувати мужність і спроможність приймати швидкі і правильні рішення в екстремальних умовах; Профілактична: попередити прояви паніки в небезпечних та надзвичайних ситуаціях. […]...
- Виховна година: «Слово до слова — зложиться мова» Мета: формувати розуміння того, що українська мова — наш скарб, без Якого не може існувати ні народ, ні Україна, збагатити та доповнити наявні знання ; розвивати і корегувати логічне мислення, пізнавальні та пошукові інтереси школярів, увагу, пам’ять, фонематичний слух; Виховувати любов до рідної мови, поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти українською мовою. Обладнання: плакати-вислови […]...
- Теле — та комп’ютерна залежність: природа та шляхи подолання. Виховна година Мета: познайомити школярів з причинами виникнення теле — та комп’ютерної залежності та шляхами їх подолання; сприяти активному відпочинку та збереженню здоров’я дітей. 1. Виступ вчителя Комп’ютер сьогодні є невід’ємною частиною нашого життя. Ми використовуємо його для роботи, для навчання, для спілкування, розваг, покупок, ігор. Можна продовжувати цей перелік скільки завгодно, тому що сучасне комп’ютерне життя […]...
- Єдина виховна година до Дня безпечного Інтернету Єдина виховна година до Дня безпечного Інтернету «Безпека дітей в Інтернеті» Мета: розширити й поглибити знання про безпечний Інтернет; розвивати уважність, спостережливість, мовленнєві навики, пам’ять, виховувати любов до родини, навколишнього світу, етичне спілкування між товаришами, дорослими, молодшими друзями. Тип уроку: засвоєння нових знань Обладнання: комп’ютерна презентація, проектор, комп’ютер, мультимедійна дошка, пам’ятки для дітей та батьків. […]...
- Виховна година » Твоє Я « Мета. Ознайомити учнів із поняттям «людське «Я» . Розвивати в ді дітей бажання виховувати власне «Я», віру в свої сили. З’ясувати, що доброзичливість та повага — основа добрих стосунків між учнями класу. ХІД ЗАХОДУ І. Орг. момент Гра «Колір настрою » ІІ. Мотивація заходу — Діти, чи хочете, щоб вас любили? — Для чого це […]...
- Виховна година» Ордени та медалі моєї родини» Година спілкування Мета. Виховувати почуття патріотизму, поваги до ветеранів;поважне ставлення до історичної пам’яті свого народу, своїх рідних;моральну культуру учнів, розвивати здатність відчувати, співпереживати, вміння слухати оточуючих. . Обладнання: фотографії дідусів учасників Великої Вітчизняної війни, фотографії пам’ятників нашого міста, малюнки дітей. Учасники заходу: учні, учасник війни Сіренко Л. І. Хід години спілкування Ведуча. 9 травня весь […]...
- Виховна година на тему: «Цінуй життя прекрасні миті» Класний керівник 9 клас Мета: допомогти школярам у визначенні своєї життєвої позиції;розвивати вміння учнів аналізувати, робити висновки; виховувати оптимістичні настрої, бажання самовдосконалюватися, знайти своє місце в житті. Обладнання: плакати, стенди на відповідну тему, кольорові фотографії, зразки листів телеглядачів, макет символічного будинку майбутнього, музичне оформлення. Хід заняття (Звучить мелодія пісні » А сорочка мамина біла-біла») Ведуча: Шановні гості, учасники телеефіру. […]...
- Молоде покоління за безпеку руху Виховна година «Молоде покоління за безпеку руху» Мета: Повторити правила пішоходів, закріпити знання учнів про правила дорожнього руху, дорожні знаки та правила користування громадським транспортом; розвивати творче мислення, уяву, пам’ять, вміння поводитися в екстремальних ситуаціях; виховувати дисциплінованість, свідоме ставлення до обов’язків пішоходів та пасажирів, бажання краще знати правила та суворо їх дотримуватися. Обладнання: плакат «Дорожні […]...
- Обережним будь завжди В період з 11по 15 червня цього року в Покровському дошкільному навчальному закладі » Казка» проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Перед початком Тижня завідуюча виступила перед вихователями зі вступним словом. Вихователям ще раз було рекомендовано всі заплановані заходи проводити на відповідному методичному рівні. Були надані методичні рекомендації щодо проведення заходів та дотримання тематики […]...
- Виховна година 7 клас Виховна година 7 клас. Тема: «Все починається з мами» Вчитель:Шановні мами, бабусі та гості сьогодні ми з вами зібралися на свято : «Все починається з мами».Разом з приходом весни завітало до нас перше свято-свято 8 Березня. Наше свято ми присвячуємо найдорожчим, найріднішим людям. Діти разом: мамам, бабусям Вчитель:Діти, погляньте навколо себе! Ваші мами, бабусі сьогодні […]...
- Секрети ввічливої людини. Виховна година у 1 класі Мета:розширювати і поглиблювати уявлення про правила ввічливості, дати дітям можливість відчути » чарівну» силу слів ввічливості, сприяти формуванню доброти, делікатності, чуйності, виховувати пошану до оточуючих. Хід заходу 1. Організація класу Сядьте, дітки, всі рівнесенько Усміхніться всі гарнесенько Настрій на виховний захід взяли І працювати почали. — Згадаємо з минулого заняття, які слова ми використовуємо під […]...
- Символи незалежної держави. Тематична виховна година в 1 класі Мета: ознайомити учнів з державними символами, їх історією, виховувати гордість за рідну землю. Україна — наша держава. В ній багато лісів, річок, родючих степів. Є і гори — Кримські та Карпатські, моря — Чорне та Азовське, величні ріки, з яких найбільша — Дніпро. Україна — це небо блакитне, А в тім небі зірки золоті, Сяють […]...
- Виховна година «Я люблю Україну» Мета: — розширити поняття учнів про особливості та своєрідність української мови, історії, етнографії; — формувати повагу до українських традицій, шанобливе ставлення до рідного краю; — спонукати до пошукової дослідницької роботи, читання художньої літератури, перегляду навчальних телепередач, творчого опрацювання Інтернет-ресурсу. Хід заняття Учні. На світі є багато ще держав, Де кожен з нас ніколи не бував. […]...
- Вікторина з правил безпеки на дорозі «Веселий пішохід» Вікторина З правил безпеки на дорозі «Веселий пішохід» Мета: З допомогою гри повторити правила дорожнього руху, закріпити знання учнів з безпечного поводження на дорозі в зимовий час. Перевірити навички учнів у вирішенні нестандартних ситуацій на дорозі, уміння застосовувати знання з правил дорожнього руху. Використати вікторину для вироблення уважності, виховання впевненості у необхідності дотримання правил безпеки […]...
- Класна година — зустріч Пам’ять заради майбутнього До дня визволення міста від німецького фашизму і 70-тих роковин з початку насильного вивезення мирного населення з території окупованої України на примусові роботи до Німеччини під час Великої Вітчизняної війни в школі пройшли ряд заходів: — операція «Турбота» — групи учнів 11-Б, 5-Б, 10, 9-А класів (класні керівники Забуга Г. В., Новікова […]...
- Вікторина «Із знаками дружи — не знатимеш біди» Шоу-вікторина знавців правил дорожнього руху Вікторина «Із знаками дружи — не знатимеш біди» Мета: Розвивати увагу, спостережливість, уміння орієнтуватися на вулицях міста за допомогою дорожніх знаків, розпізнавати їх. Виховувати обережність, культуру поведінки на вулицях міста та околицях. Учні поділені на групи; кожна команда готує свою назву, девіз та емблему. Зал оформлений таблицями з ПДР; малюнками […]...
- Урок-тренінг з основ здоров*я Тема: «Безпека пішоходів» Урок-тренінг для 2 класу Тема: Безпека пішоходів Мета : Ознайомити учнів з безпечними місцями переходу вулиці, їх облаштуваннями ; з дорожніми знаками для пішоходів; формувати прагнення до збереження здоров’я власного та здоров’я інших людей; створити на уроці доброзичливу атмосферу. Навчальні завдання Наприкінці заняття учні повинні: — виконувати правила безпечного переходу проїзної частини дороги у місті, […]...
- «Справі час, потісі година» 8 клас Твору на вільну тему «Справі час, потісі година» Усна народна творчість — самий древній вид мистецтва. Велике місце в ньому займають прислів’я й приказки. Це мудрість народу, що пройшла через століття. Наші предки хотіли передати свої знання, досвід, навички нам, що пришли в цей мир, щоб ми стали добрими й розумними, справедливими й гарними. Вони запам’ятали в прислів’ях і […]...
- Година класного керівника Година класного керівника — дієвий засіб формування у школярів наукового світогляду і моральної поведінки. Тематику таких годин розробляє класний керівник з урахуванням особливостей колективу учнів. їх проводять у формі етичної бесіди, лекції, диспуту, усного журналу, зустрічі з цікавими людьми, обговорення книг та ін. Годину класного керівника наприкінці кожного місяця доцільно присвятити підведенню підсумків навчально-виховної роботи […]...
- Інструкція » Правила поведінки під час зимових канікул» Інструкція № ________________. Правила поведінки під час зимових канікул 1. Дотримуйся правил ПДР (№ 1) 2. Дотримуйся правил пожежної безпеки та поводження з електроприладами (№ 4). 3. Дотримуйся правила поведінки в громадських місцях (№ 2). 4. Дотримуйся правил особистої безпеки на вулиці (№ 3). 5. Дотримуйся правил безпеки на льоду (№ 5). 6. Дотримуйся правила […]...
- Виховна проблема, над якоюпрацюєліцей Ліцей працює над виховною проблемою: «Створення в ліцеї педагогічних умов для творчого самовизначення особистості та її громадянської активності» Мета виховної роботи у ліцеї: Виховання громадянина України, готового жити у правовому суспільстві, брати на себе громадянську відповідальність; виховувати уміння культури спілкування; формувати та розвивати пізнавальну активність та серйозне відношення до навчання; розвивати естетичні почуття, творчі здібності, […]...
- Урок з правознавства «Правопорушення» Тема: Правопорушення Мета: Сформувати в учнів поняття «правомірна поведінка», «правопорушення», познайомити з видами правопорушень та причинами правопорушень. Формувати вміння визначати чи є певні події правопорушенням і до якого виду правопорушень вони відносяться, аналізувати події суспільного життя з точки зору права. Виховувати правову свідомість. Тип уроку: вивчення нового матеріалу Форма проведення: урок-презентація Обладнання: мультимедійне обладнання, картки […]...
- Нужны ли правила орфографии? Я считаю, что правила орфографии были и будут нужны всегда. Ведь что такое орфография? Это свод правил, обеспечивающий единое написание. Мы просто не имеем права пренебрегать этими правилами — результатом труда многих языковедов. Каждое слово, его написание укоренилось еще с давних времен. Существует множество различных правил, которые помогают нам в выборе написания слова. Очень часто, […]...
- Правила організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру-2012″ Відповідно до повноважень, делегованих Міжнародною асоціацією «KANGOUROU SANS FRONTIERES» («Кенгуру без кордонів»), що працює під егідою ЮНЕСКО, та на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 24.05.2000 №149 «Про участь школярів України у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру»» Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» проводиться в Україні Львівським фізико-математичним ліцеєм-інтернатом при Львівському національному університеті імені Івана Франка. […]...
- Тиждень правознавства. Година спілкування у 7-х класах «Ти людина — отже маєш право» Година спілкування у 7- му класі «Ти людина — одже маєш права» Епіграф на дошці: Свобода полягає у тому, щоб залежати тільки від законів. Вольтер Порядний той, хто своє право вимірює своїм обов’язком. Г. Лакордер Мета: ознайомити учнів з основними принципами у сфері прав людини і громадянина; формувати фундаментальні цінності, елементи правової культури, прищеплювати інтерес […]...
- Права дітей і неповнолітніх. Година спілкування Година спілкування «Права дітей і неповнолітніх» Мета: виховати в учнів законослухняність, повагу до правових норм громадянського суспільства; навчити захищати права неповнолітніх в Україні; розвинути уявлення про права неповнолітніх в світі. Учитель: На цій виховній годині ми поведемо мову про важливе значення такого поняття як права неповнолітніх. Що таке право? Які бувають права? Яка різниця між […]...
- Сочинение Зачем нужны орфографические правила рассуждение Орфография — раздел языкознания, изучающий и разрабатывающий систему правил, которые обеспечивают единообразие передачи слов, их форм на письме. Именно орфографические правила составляют большую часть предмета «русский язык», который изучается в школе в течение всего одиннадцатилетнего обучения. С первого класса мы начали изучать самые простые правила. И чем старше становится ученик, тем сложнее правила в учебнике. […]...
- Класна година до тижня здоров’я «Життя заради майбутнього» Тема : Життя заради майбутнього. Мета: формувати в учнів свідоме ставлення до здоров’я як нашого дару життя; Виховувати відповідальність за власне здоров я, прищеплювати принципи Здорового способу життя; сприяти усвідомленню учнями своєї належності до Виховання здорової нації, викликати негативне ставлення до згубних звичок. Обладнання: 1. На дошці епіграф: Здоров’я дитини- Багатство родини. Здоров’я народу — […]...
- Правила педагогічної гігієни 1. Прийшов до школи — зроби розумне й шляхетне обличчя. 2. Кожного разу, коли тобі хочеться командувати дітьми, згадай своє дитинство і про всяк випадок з’їж морозиво. 3. Гроші та педагогіка малосумісні. 4. Нехай всі манекенниці світу, побачивши твою посмішку, подадуть у відставку. 5. Не лізьте у душу до дітей, якщо вас про це не […]...
- Техника безопасности Тематика бесід з попередження Дитячого травматизму І. Правила дорожнього руху 1. Організація дорожнього руху. Правосторонній, односторонній, двосторонній рух. Правила безпеки під час переходу вулиці. Наземний, надземний, підземний переходи. (Вересень) 2. Типи перехресть (регульовані, нерегульовані). Правила переходу дороги на перехрестях. (Вересень) 3. Правила переходу вулиці після висадки з транспорту. (Жовтень) 4. Дорожні знаки (Листопад) 5. Дорожні […]...
- Сочинение на правила дорожного движения Сочинение на правила дорожного движения Сочинение на тему Правил Дорожного Движения Когда-то по улицам и дорогам ездили лишь всадники верхом на лошадях, колесницы и конные повозки. Их можно считать первыми транспортными средствами. Ездили они, не соблюдая никаких правил, и поэтому нередко сталкивались друг с другом. Стало ясно, что нужно упорядочить движение по улицам и дорогам, […]...
- Батьківський всеобуч Інформація Про проведення батьківських зборів 30 січня 2013 року в 11 — Б класі. В 11-Б класі 20 учнів, 19 сімей. На батьківських зборах 30 січня були присутні 70% батьків та 80% учнів. Батьківські збори проводилися спільно з учнями, де розглядалися такі питання: підсумки навчально-виховного процесу протягом першого семестру та педагогічний всеобуч з батьками на […]...
- «Розв’язування задач на дві дії. Година. Хвилина» (2 кл) Тема. Розв’язування задач на дві дії складанням виразу. Година і хвилина Мета: Ознайомити учнів із розв’язуванням задач способом Складання виразу та їх письмовим поясненням; вчити Записувати числа у вигляді розрядних доданків; Ознайомити з одиницями вимірювання часу; розвивати Мислення. Обладнання: Плакат країни » Числяндії», модель годинника, Схеми задач. Тип уроку — Комбінований. Хід уроку I. Організація […]...
- Година спілкування на тему: » Особливості дії тютюну на організм підлітків» ТЕМА: ОСОБЛИВОСТІ ДІЇ ТЮТЮНУ НА ОРГАНІЗМ ПІДЛІТКІВ МЕТА: навчити визначати життєві цінності та оцінювати Ситуації ризику; встановити причини, наслідки та природу дії тютюну; формувати вміння й навички практичної реалізації Здорового способу життя; виховувати дбайливе ставлення до власного здоров’я Та здоров’я оточуючих, уміння протистояти спокусі Та соціальному тиску. ОБЛАДНАННЯ: дошка, крейда, аркуші паперу, Презентація ХІД УРОКУ […]...
- Правила поведения при грозе. Правила и полезные советы для школьников Прежде чем отправиться на прогулку за город, узнайте прогноз погоды. Если, согласно этому прогнозу, ожидается гроза, возьмите с собой зонт или плащ из непромокаемого материала. Духота — это верный признак приближающейся грозы. Самое опасное в грозу — находиться рядом с металлическими оградами, на смотровых башнях и охотничьих вышках. Во время грозы ни в коем случае […]...
- Запятая перед союзом И орфографические правила русского языка Чтобы не путать предложения с однородными членами и сложносочиненные, нужно уметь точно различать и знать несколько правил. Чтобы отличить простое предложение от сложносочиненного, нужно обратить внимание на количество грамматических основ, и если их две и более, то предложение сложное, а так же следует обратить внимание на наличие сочинительных союзов, и если они есть, то предложение […]...
- ПРАВИЛА ПОЛЬЗОВАНИЯ ПАССАЖИРСКИМИ ЛИФТАМИ ПРАВИЛА ПОЛЬЗОВАНИЯ ЛИФТОМ С АВТОМАТИЧЕСКИМИ РАЗДВИЖНЫМИ ДВЕРЯМИ ПРАВИЛА ПОЛЬЗОВАНИЯ ПАССАЖИРСКИМИ ЛИФТАМИ С АВТОМАТИЧЕСКИМИ РАЗДВИЖНЫМИ ДВЕРЯМИ ( грузоподъемностью 4 чел.) Чтобы открыть двери лифта, нажмите кнопку » Вызов» на посадочном этаже. Для пуска лифта нажмите кнопку нужного этажа в кабине. Если кабина не пришла в движение, при закрытых дверях, нажмите кнопку «Стоп» и повторите пуск лифта (не допускайте перегруза кабины ЭТО ОПАСНО). В […]...
- Необхідність використання ІКТ у навчально-виховному процесі Використання інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховному процесі — загальна необхідність 11:00 Досвід та успіхи найбільш розвинених країн світу в галузі науки, виробництва, нових технологій свідчать про необхідність перебудови системи освіти у напрямку створення умов для особистості, яка має вільно проявляти свої здібності, розвиватися відповідно до своїх нахилів. Перед сучасною школою постало завдання адаптації учнів до життя […]...
- Правила поведінки на воді Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку — відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку. Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив в біду. Навіть […]...
- Зображення робітничого руху в повісті «Борислав сміється» Івана Франка Прозова спадщина І. Франка налічує 9 повістей і понад сто оповідань. Збагативши українську літературу кількісно, письменник насамперед збагачує її якісно, поглибивши ідейно-тематичні обрії, проблематику, жанрові можливості і художньо-стильові пошуки розповідної форми. І. Франко, за його словами, мав намір «змалювати нашу суспільність у різних її верствах», і ці наміри були реалізовані у різнотематичних творах. Важливо, що […]...
- Година спілкування 1 клас «Веселка щастя» Година спілкування 1 клас. Веселка щастя Мета: — обговорити з учнями розуміння поняття «щастя»; — вчити дітей приносити радість своїм батькам; — поповнювати словниковий запас новими словами; — розвивати вміння самому здійснювати свої бажання; — виховувати бажання ввічливо висловлювати свої почуття свої почуття. Обладнання: малюнки із зображенням звірят, картина, картки, олівці, альбоми, корона «Щастя». ХІД […]...
- Година духовності Виховна бесіда Підготувала: Бондаренко Л. А. Мета : виховувати дітей на засадах духовності. Виробляти у них такі якості як порядність, чесність, моральне здоров ‘ Я, релігійність та віру в Бога. Викликати дітей на обговорення позитивних духовних якостей особистості. Ти людина у цьому світі, І тому ти за все в одвіті: І за те, чи родить […]...